Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

01.12.16 активісти УМСА Дніпро провели лекцію «Профілактика наркотичної залежності» для учнів Дніпропетровського індустріального технікуму. Тема лекції була обрана не навмання - наркоманія на сьогоднішній день є одією з найболючіших соціальних проблем нашої країни і пострадянського простору, щорічно забираючи життя тисячі молодих людей. Молодь - найбільш вразлива ланка соціуму, що легко піддається впливу, на жаль, негативному теж. Руководячись принципом «Легше попередити аніж виправити», медики рішуче вирішили зарадити поширенню стигм, міфів про безпечність «легких» наркотиків. 

Учням технікуму була представлена мультимедійна лекція, що розпочалась з розважально-пізнавальної гри «Що ви знаєте по залежність?», в якій приймали участь навіть викладачі закладу. Маючи привілеї медиків, активісти показали молоді вражаючі кадри медичного характеру наслідків наркоманії. Аби не бути голослівними, аудиторії був представлений реальний клінічний випадок наркозалежної, що трапився нещодавно на базі обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечнікова м. Дніпропетровська. Сказати, що слухачі були вражені - не сказати нічого. Саме це і мали на меті медики - не залишити нікого байдужими до проблеми наркоманії серед української молоді.