Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №533/2016
01 Грудня 2016

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року. 

 За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю п о с т а н о в л я ю: 

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня ДУБОССАРСЬКУ Зінаїду Михайлівну - професора кафедри державного закладу "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України", м.Дніпро

 

Президент України  П. ПОРОШЕНКО
1 грудня 2016 року

 

Колектив кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДЗ «ДМА» сердечно вітає нашого Вчителя, професора ДУБОССАРСЬКУ Зінаїду Михайлівну з високою державною нагородою та бажає міцного здоров’я, довголіття, натхнення і подальших професійних успіхів на благо жінок Придніпров’я та Дніпропетровської медичної академії.