Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Однією с найгостріших соціальних проблем сьогодення є ВІЛ/СНІД. Згідно з даними Українського центра контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України, всього з 1987 року в Україні офіціально зареєстровано 287 970 віпадків ВІЛ-інфекціі, від СНІДу в Україні померло 39 887 чоловік.

Найбільш уражені ВІЛ-інфекцією регіони - це Дніпропетровська, Донецька, Київська, Миколаївська і Одеська області, а також Київ.

 

По оцінкам експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе приблизно 290 тисяч чоловік. І тільки КОЖЕН ДРУГИЙ знає про свій діагноз – станом на 1 квітня 2016 року на обліку в Україні не перебуває 128 455 ВІЛ-позитивних пацієнтів.

І ТОМУ НАМ НЕ МОЖНА МОВЧАТИ!

Швидкість, з якою розповсюджується ця інфекція серед населення, набуває катастрофічного характеру.

21 листопада 2016 року Молодіжним Центром Дніпропетровщини та студентською організацією UMSA Дніпро була проведена надзвичайно цікава та насичена корисною інформацією лекція від Обласного Центру СНІДу.

Прослухати лекцію були запрошені не тільки студенти Дніпропетровської медичної академії, але й інших ВУЗів.

Також організаторами заходу було проведено анонімне анкетування серед слухачів, направлене на аналіз проінформованості студентів про ВІЛ/СНІД.

У вигляді мультімедійної лекції була висвітлена актуальна інформація з приводу цієї проблеми, були наведені статистичні дані станом на теперішній час, а також кожен охочий мав можливість пройти безкоштовний анонімний тест на ВІЛ. Що цікаво, тест пройшли всі без виключення слухачі, адже всі присутні були зацікавлені станом свого здоров'я.

По завершенню заходу гості мали можливість отримати безкоштовні презервативи - як найефективніші засоби бар'єрної контрацепціі та профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом.

#UMSA_Dnipro#DMA#SCORA