Меню
Увага! Оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказанням у призначені платежу: "Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Державний заклад «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»
УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ

 Факультет здорового способу життя

Університет третього віку – безкоштовний навчальний заклад для пенсіонерів – урочисто відкрився  у  вересні  2013р. в Державному закладі «Дніпропетровська медична  академія МОЗ України».

Ми не тільки навчаємо, але й робимо життя наших студентів насиченим та цікавим.  Навчають слухачів  викладачі-волонтери  доценти та професори Дніпропетровської медичної академії, люди, які обізнані з темою програми та мають відповідну освіту і досвід.

Навчання триває 2 роки  і  студент, який в повному обсязі виконав навчально-тематичний план та програму, передбачену на факультеті, отримує сертифікат про закінчення Університету третього віку. 

4 березня 2017 р. в Дніпрі за підтримки міського голови Б.Філатова розпочав  діяти соціальний проект «Університет третього віку». Це - програма яка об’єднала декілька ВУЗів  міста. Навчатися  тепер можна буде за кількома напрямками: психологія, правознавство, комп'ютерні технології, іноземні мови (англійська, німецька, польська), здоровий спосіб життя, мистецтво (хоровий спів, рукоділля).

До проекту приєдналися: Дніпропетровський університет ім. Альфреда Нобеля, Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, Дніпропетровська державна медична академія, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, комп'ютерна академія «ШАГ» та  Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара.

Під час навчання слухачі зможуть поспілкуватися, знайти однодумців, друзів, а головне - отримати такі необхідні зараз  нові навички і знання. Бажаємо успіхів!

План лекцій на 2-й семестр