Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

28-29 березня 2019 року в м. Дніпро в найбільшому в світі єврейському центрі «Менора» (вул. Шолом-Алейхема, 4,), відповідно до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій у 2019 році» пройде Всеукраїнська 5-та науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні».

Організатори конференції: Міністерство охорони здоров'я України, Академія медичних наук України, Асоціація акушерів-гінекологів України, Дніпропетровська медична академія МОЗ України, Українська медична інформаційна агенція, Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

У конференції візьмуть участь понад 600 практичних лікарів і провідних професійних експертів з усієї України та зарубіжжя.

Головні завдання конференції - забезпечити ефективне міждисциплінарне співробітництво між фахівцями, які працюють в галузі репродуктивного здоров'я, сприяти впровадженню в реальну клінічну практику нових знань і технологій, обмін досвідом та вироблення стратегії подальшого зниження материнської та перинатальної захворюваності та смертності, ефективної профілактики передчасної втрати плоду, оздоровлення та збереження репродуктивного здоров'я жінок з різною гінекологічною та екстрагенітальною патологією.
Більш детальна інформація >>