Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

ЗАПРОШУЄМО  МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ

 підготуватись до незалежного зовнішнього тестування
на п'ятимісячних підготовчих курсах

з 19 січня 2019 року.

 

Навчання щосуботи та I і III неділя кожного місяця з 9.00 до 15.00

Навчання проводяться з наступних предметів: біологія, українська мова та література, хімія, математика.

Заняття на курсах проводять висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід роботи з абітурієнтами.

На курси приймаються особи, які мають середню освіту, учні шкіл та медучилищ.

      

За довідками звертатися за адресою:
49027 м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 24

тел.: (095) 905-30-39, (095) 833-65-35


  

Відгуки про роботу викладачів


Тренувальні тести:


Підготовчі курси медичної академії  здійснюють свою діяльність згідно з рішенням Акредитаційної комісії від 24 липня 2015 р. (Протокол № 118).

Підготовчі курси медичної академії допомагають абітурієнтам підготуватись до зовнішнього незалежного тестування.

Завдання курсів - наблизити рівень знань слухачів підготовчих курсів до рівня, необхідного для навчання в медичній академії, допомогти молоді у виборі професії, поглибити знання, необхідні для вступу до медичної академії. Високі вимоги до вступників в медичні вузи обумовили необхідність створення програм з поглибленим вивченням предметів: біології, хімії, української мови та літератури.

Поетапне засвоєння окремих тем дозволяє слухачам підготовчих курсів систематизувати матеріал, стимулює самостійність, розвиває здатність аналізувати і мислити. 

Організація навчального процесу завжди будувалась за принципом найбільш зручної форми навчання для учнів. Працює філія підготовчих курсів ДМА у Кривому Розі. Заняття проводять висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід роботи з абітурієнтами.

Навчальні плани і програми дисциплін відпрацьовані спільно із завідувачами кафедр, при проведенні занять використовуються таблиці, навчальні відеофільми. Для поглибленого вивчення використовується література з валеології та медичної екології, проводяться екскурсії до ботанічного саду ДНУ, акваріуму та зоопарку, анатомічного музею академії.

Численні наочні посібники: схеми, таблиці, малюнки, відеоматеріали допомагають зрозуміти різні явища, процеси, закріплювати матеріал, тренувати пам’ять.

Перевірка знань з предметів поводиться шляхом усного опитування, тренувальних та контрольних тестувань, написання диктантів, рішення задач з біології та хімії.

Завдяки активній формі навчання підготовчі курси забезпечують якісну підготовку абітурієнтів до незалежного зовнішнього тестування.

Слухачі підготовчих курсів своєчасно отримують інформацію про всі навчальні та масові заходи для абітурієнтів, зміни і доповнення до вступної компанії згідно з правилами прийому.

На курсах є такі форми занять: вечірня, дистанційна, групи вихідного дня (субота та неділя).

Вивчаються такі дисципліни: біологія, хімія, українська мова та література, математика. Кількість предметів, за якими є бажання навчатись, визначає сам учень.

Дистанційне навчання через інтернет надає абітурієнтам умови для ефективного навчання в зручний для себе час, у зручному місці, отримувати учбові матеріали, тести, консультації викладачів, не покидаючи місце проживання. Дистанційне навчання дає можливість абітурієнтам підвищити свій інтелектуальний потенціал, не витрачаючи час на поїздки.