Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Запрошуємо взяти участь в онлайн-конференції молодих вчених.

Українська медично-фармацевтична он-лайн школа UMFOS, метою роботи якої є впровадження нових знать та технологій лікування серед практикуючих лікарів України (за допомогою Інтернет технологій), повідомляє про початок підготовки до проведення першої медичної он-лайн конференції  «МОЛОДИХ ВЧЕНИХ», яка відбудеться  24 лютого 2019 року.
Конференція організована школою ЮМФОС разом з ДУ «Національний інститут терапії імені Л. Т. Малої НАМН України».

До участі в конференції запрошуємо молодих вчених науково - медичних закладів України.

Розділи програми конференці: Сердцево-судинні захворювання та пульмонологічні питання

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням http://umfos.tilda.ws/3

Конференція проводиться Он-лайн, тому не потребує ні виїзду в інше місто, ні відриву від роботи. Для участі потрібні тільки комп`ютер з мікрофоном та камерою, та інтернет.
Участь в наших конференціях  є зручним способом розповсюдження знань, та надає можливість зарекомендувати себе та свою кафедру, як найсучасніший та потужний науковий осередок серед великого загалу практикуючих лікарів України.
Надати заявки для розгляду можна на електронну адресу оргкомітету: . Телефон для спілкування 050-6163838, 067-4550829, 063-6337711.