Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

28 березня 2019 року на урочистому засіданні Вченої Ради ДЗ «ДМА» вдруге вручався науковий грант імені академіка НАМН України  Георгія Вікторовича Дзяка. Цього року переможцем конкурсу стала аспірант кафедри професійних хвороб та клінічної імунології Суська К.С., тема роботи «Виявлення алергічного бронхолегеневого аспергільозу у хворих на бронхоектазію» в рамках науково-дослідної роботи «Клініко-функціональний перебіг та мікробіологічний профіль у хворих з бронхоектазією: підходи до лікування». Науковий керівник професор, доктор медичних наук Гашинова К.Ю. Конкурс проводився за підтримки ГО «Придніпровська асоціація лікарів інтерністів».

Висловлюємо велику подяку голові організації члену-кореспонденту НАМН України, професору, доктору медичних наук Перцевій Т.О. та заступнику голови професору, доктору медичних наук Куряті О.В. за підтримку розвитку досліджень молодих вчених.