Меню

Анотація літніх практик і стажувань та екстерн-курсу польської медичної мови для студентів українських медичних вузів

В 2017 році продовжуються поїздки на літні практики та стажування протягом року в польських лікарнях.

Стажування/практика може тривати від 1 тижня до 3-х тижнів в одному з відділень дорослої чи дитячої лікарні, аптеки чи стоматологічної клініки, визначених організаторами Програми, як в Варшаві, так і в інших містах Польщі.


Новим є те, що з метою підготовки Вас до самостійного спілкування з Вашими польськими колегами на практиках та стажуваннях — на контактному, початковому рівні, підготовлено Екстерн-курс польської медичної мови.

З розрахунку на те, шо український медик, який приступає до вивчення цього Курсу, взагалі не знайомий ні з польською побутовою мовою, ні тим більше — з медичною.

Освоєння Курсу дає реальні практичні навички елементарно спілкуватись з польськими колегами, керівництвом лікарні та польськими пацієнтами на наступних стажуваннях, практиках чи початку навчання і праці в польських едичних, аптечних та стоматологічних закладах.

Офіційне підтвердження проходження Курсу — відповідний сертифікат, виданий Центром міжнародних програм МОЗ України та польською Фундацією лікарів медичного туризму.

Стажування/практика може тривати від 1 тижня до 3-х тижнів (визначає студент) в одному з відділень дорослої чи дитячої лікарні, аптеки чи стоматклініки, визначених організаторами.

Програми, як в Варшаві, так і в інших містах Польщі.

Також можливе проходження практики від університету!

Для підготовки до стажування кожен учасник отримає запрошення для відкриття мультишенгенвізи на 1 рік та консультацію по відкриттю візи.

Закінчення літньої практики завершується врученням міжнародного сертифікату про стажування від польських організаторів та ДП «Центр міжнародних програм МОЗ України».

Всю детальну інформацію щодо літніх практик 2017 року можна отримати у спеціаліста з комунікацій програми стажування та розвитку для медичних працівників Людмили Лучинської
тел.+38(098)842-91-48, e-mail: